Çiftli İnfüzyon Sistemleri

 

Abbott ve Hospira’nın 100 yıllık tıbbi cihaz ve farmasötik tecrübesi ile üretilen Hospira Marka Çiftli İnfüzyon Pompası ve Setleri hastanelerimizin infüzyon ihtiyaçlarına uygun, verimli, güvenli ve ekonomik infüzyon çözümlerini içermektedir. Meditera bünyesinde çalışan etkin ve deneyimli TİMFÜZYON ekibi satış, pazarlama ve teknik servis hizmetleri ile Hospira markasını ve infüzyon çözümlerini sağlık kurumları ve çalışanları ile buluşturmaktadır

ÜRÜN DETAYLARI

Hospira infüzyon pompaları volümetrik gönderim yapan kaset mekanizmaları ile çalışan çiftli infüzyon pompalarıdır. Çiftli infüzyon pompaları kritik bakım yapan ve IV ilaç uygulamalarının titizlikle yürütüldüğü tüm kliniklerde, yoğun bakım üniteleri (Anestezi-Reanimasyon, Dahiliye, Göğüs Hastalıkları, KVC, Yenidoğan, Pediatri, Nöroloji ve diğer tüm yoğun bakımlar), acil servislerde kullanılmaktadır.

Patentli “Kaset” mekanizması sayesinde pompa seti, kullanımda sağılarak ezilmediği için diğer sistemlerin aksine, 12 veya 24 saat yerine 48 saat süresince deforme olmadan, gönderim doğruluk oranını saptırmadan, sorunsuz kullanılabilir.

İçerdiği hava rezerve tuzağı ile; seti sistemden ayırmadan hava çıkarmaya olanak sağlar. Böylece hem enfeksiyon riskini azaltarak hasta güvenliğini korur, hem de hastane enfeksiyonuna bağlı tedavilerden, zamandan ve işgücünden tasarruf sağlar. Ayrıca havayı dışarı atmak için set damar yolundan ayrılmadığından, yenidoğan, pediatri, kardiyoloji için küçük dozlar ile ilaç veriminde hiç ilaç kaybı yaşanmaz.

Patentli “Kaset” Sistemi üstün mekaniği ile pompanın hastaya göre yüksekliğinden bağımsız olarak her seviye ve konumda doğru ve güvenli infüzyon sıvı gönderimi sağlar.

Patentli “Kaset” Sistemi Tek setle Çift İnfüzyon’a olanak sağlayan Çift kanallı infüzyon sistemimiz 2 ayrı maiyeyi, 2 ayrı programla verebildiğinden kurumlara ekonomik çözüm sunmaktadır.