HAKKIMIZDA

Boreas Medikal olarak 2010 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda, Cerrahi çözümler, İnfüzyon ve Onkoloji sistemleri alanında kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, sağlık sektöründe `önce insan ve istikrarlı fiyat ilkesinden ödün vermeksizin bugünün teknolojisini ve uluslararası standartları müşterilerine sunmaya devam ediyor. 

 

Hastane ve onkoloji merkezlerine, sitotoksik onkoloji ilaçlarının doğru oranda ve güvenle hazırlanabilmesi için gereken set çeşitlerini sağlamakta ve tam donanımlı ilaç hazırlama proje hizmeti vermektedir. Doğru oranlarda hazırlanmış onkoloji ilaçlarının hastalara iğnesiz kapalı devre sistemlerle, doğru dozajda verilebilmesi için pompa ve infüzyon setleri sağlamaktadır. Her zaman yenliklere açık ve öncü olma anlayışını benimseyen Boreas Medikal hızlı ulaşılabilir olmak amacı ile her an elinizin altında bulunacak bu siteyi sunma gereksinimi duydu. 

 

Sektörel başarıya öncü ve lider kuruluş olarak ulaşma inancı yanında, geçmişte olduğu gibi ve gelecekte de bizleri sizlerle buluşturan köprü olarak vazgeçemediğimiz temel ilke kalite ve güven olacaktır.